the one thing i knew i might regret not doing in my 20s

IMG_5425.jpg

Pārvākties dzīvot uz ārzemēm. Vienai. Izaicināt nezināmo, atrast un būt ar sevi un (iespējams) kļūt pieaugušai.

/

Moving to completely foreign city. Alone. Escaping to unknown, finding yourself and (maybe) becoming an adult.

IMG_5472.jpg

Atrodi savu vietu. Priekš manis tā bija Kopenhāgena. Kādā nenoteiktā veidā es vienmēr izjutu saikni ar šo pilsētu. Un kopš manas pirmās reizes šeit, es nespēju aizmirst šo vidi. Es jutu, ka mani ir jāatgriežas uz ilgāku laiku. 

/

Find the place for you. For me it was Copenhagen. A place that I have always looked up to... It appealed to me. When I first traveled to Copenhagen I felt like I belong here. Everything seemed so logical, seemed like I have been here before. In my dreams. 


Vizualizē savu nākotni un plāno. Būšu atklāta, man laikam tik labi negaja ar šo plānošanas daļu. Viss nebija skaidrs, pirms braukšanas, bet es riskēju. Nav viegli zināt, ko tu vēlies, bet esot ārpus sava ikdienas dzīves, var palīdzēt tev saprast sevi. Jauna vide paver jaunas iespējas.

/

Question your future and create a plan. That I what I did. Have to be honest tho, planning part didn't go so smooth, but I took the plunge anyway. It can be tricky to know what you want, but getting outside of your everyday life could be just the key to finding your path. That is the moment when you open yourself to new experiences. When you are out of your comfort zone.

IMG_5493.jpg

Tver mirkļus un iespējas. Tas nenozīmē, ka tev jāpārvācas uz otru pasaules galu, lai izaicinātu sevi. Galvenais, ka tu jūties ērti un patīkami. Un katram cilvēkam šī sajūta ir citādāka. Kādam tā var būt cita pilsēta, kādam tā būs kaimiņvalsts vai cits kontinets... mēnesis, gads vai vairāk... Par to nav runa. Runa ir par rutīnu izbeigšanu, jaunas pieredzes iegūšanu. Pirmais solis ir bailīgs, bet pieredze, kas tiks iegūta, būs neatsverama.

/

Take the plunge. You don't need to go to the other side of the world to challenge yourself. Or even go for years away from home. You have to feel comfortable and for everyone it means something else... Scary to take the step, but it will come with benefits.